| Ogromna przestrzeń dla dużych projektów |
| Błyskawiczny druk do 500 mm/s |
| Precyzyjniejsze wyniki dzięki Klipperowi |
| Dysza do 300 °C |
| Dostawa na adres | 51,99 zł | 02.07. u Państwa |
Drukarka 3D FDM, pole robocze 420mm×420mm×480mm, materiał do druku 1.75mm ABS, PETG, PLA i TPU, prędkość druku 500mm/s, ekran dotykowy, możliwość druku: WLAN
Drukarka 3D FDM Neptune 4 Max oferuje ogromną przestrzeń roboczą o wymiarach 420×420×480 mm, która pozwala na realizację kreatywnych wizji za pomocą unikalnych modeli w nieosiągalnych wcześniej rozmiarach. Ta przestrzeń robocza pomieści zarówno duże modele, jak i wiele małych obiektów. Drukarka jest wyposażona w oprogramowanie układowe Klipper i została zaprojektowana tak, aby zaspokoić wszystkie potrzeby drukowania. Zapewnia standardową prędkość druku 250 mm/s, imponującą maksymalną prędkość 500 mm/s oraz doskonałe przyspieszenie 8 000 mm/s², co zapewnia wydajne i wysokiej jakości wydruki.
Jakość druku została znacznie poprawiona dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych funkcji, takich jak Input Shaping i Pressure Advance. Ponadto drukarka jest wyposażona w akcelerometry w osiach X i Y, które umożliwiają automatyczną kalibrację i jeszcze bardziej podnoszą jakość druku. Duże wymiary drukarki uzupełnia solidna, szybka płyta główna z 64-bitowym, czterordzeniowym procesorem ARM o częstotliwości 1,5 GHz, który zapewnia szybkie i bezproblemowe operacje drukowania. Dodatkowo drukarka wyposażona jest w bezpośredni ekstruder dwubiegowy o przełożeniu 5,2:1, co zapewnia wyższą wydajność wytłaczania i precyzyjne wyniki druku.
Drukarka Neptune 4 Max jest ponadto wyposażona w zestaw szybkich dysz zaprojektowanych specjalnie tak, aby wytrzymywały temperatury do 300 °C. Parametry dysz podlegają automatycznej kalibracji PID, co gwarantuje precyzyjną i spójną kontrolę temperatury. Ponadto łącznik termiczny ze stopu tytanu skutecznie zmniejsza ryzyko zapychania się. System chłodzenia tego modelu pracuje z imponującą prędkością 9600 obrotów na minutę i jest wyposażony w 5 wentylatorów.
Neptune 4 Max w porównaniu z Neptune 4 Plus:
Właściwości:
| Typ akcesoriów | |
| Typ urządzenia | drukarka 3D |
|---|---|
| Ekran | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Komunikacja | |
| Opcje drukowania | Wi-Fi, Przewód LAN |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Szerokość przestrzeni wydruku | 420 mm |
| Głębokość przestrzeni konstrukcyjnej | 420 mm |
| Wysokość objętości kompilacji | 480 mm |
| Materiał do druku 3D | PLA, ABS, PETG, TPU, ASA |
| Technologia druku | FDM |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 740 mm |
| Szerokość wymiaru | 632 mm |
| Głębokość wymiaru | 658 mm |
| Ciężar | 18100 g |
Produkt jest OK. Opakowanie dotarło nienaruszone, niestety była to wersja bez rolek PLA, choć miała przygotowane 2 miejsca na nie wewnątrz opakowania.
Dziękujemy za recenzję i zakup. Życzymy miłego dnia.