| Zbieraj 25 roślin bez zmartwień |
| Automatyczne nawadnianie oszczędza Twój czas |
| Aplikacja Bluetooth monitoruje wzrost |
| Dębowe wykończenie prezentuje się luksusowo |
Na 25 sadzonek, bluetooth, aplikacja, żarówki LED 2×16W, automatyczne nawadnianie, pojemność zbiornika 9000 ml, wykonane z drewna dębowego, 54 sadzonki w opakowaniu
Click & Grow 25 pozwoli Ci cieszyć się
zrównoważonym stylem życia pełnym najświeższych i najbardziej pożywnych
domowych warzyw liściastych. Zadba o podlewanie, oświetlenie, a połączona
aplikacja pomoże Ci monitorować rośliny i uzyskiwać
wskazówki, jak wyhodować jak najobfitsze plony.
Kluczowe parametry:
Choć nadaje się do wszystkich roślin Click & Grow, jej opatentowany system tacek został specjalnie zaprojektowany do uprawy warzyw liściastych w płynnym cyklu sadzenia i zbioru. Zawsze będziesz mieć pod ręką zdrowe warzywa, które możesz dodawać do swoich potraw:
System Click & Grow 25 został zaprojektowany jako najprostsze rozwiązanie pozwalające na codzienne cieszenie się warzywami liściastymi najwyższej jakości. Uprawa ziół, owoców i kwiatów jest możliwa, ale dla nich polecamy nasze inne produkty.
| Komunikacja | |
| Nawiązywanie połączenia z telefonem | Bluetooth |
|---|---|
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Aplikacja mobilna | Tak |
| Kolor | biały |
| Pojemność zbiornika na wodę | 9000 ml |
| Liczba sadzonek | 25 |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 51 mm |
| Szerokość wymiaru | 75,5 mm |
| Głębokość wymiaru | 43 mm |
| Ciężar | 15000 g |