| Precyzyjny pomiar bez kompromisów |
| Szybki test jednym dotknięciem |
| Sensor elektrochemiczny nowej generacji |
| Niezawodny do kontroli osobistej |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 09.06. u Państwa |
Prosty i dokładny alkomat, łatwa obsługa, czujnik elektrochemiczny, zasilanie 2 bateriami AAA, wyświetla ‰, czytelny wyświetlacz, możliwość kalibracji
Alkomat Catec CA05FS jest idealny dla każdego, kto
wymaga wiarygodnych wyników pomiarów. Ten model alkomatu
świetnie nadaje się do użytku osobistego oraz do
okazjonalnej kontroli pracowników.
Tester jest wyposażony w czujnik elektrochemiczny nowej
generacji oraz jeden przycisk dla szybkich i dokładnych
wyników pomiaru. Po prostu naciśnij przycisk zasilania i zacznij
testować w ciągu kilku sekund.
Model Catec CA05FS jest odpowiedni do użytku osobistego lub
dla małych firm do wyrywkowych kontroli pracowników.
Zapasowe ustniki można zamówić tutaj.
Właściwości:
Specyfikacja:
Alkomat jest skalibrowany fabrycznie! Urządzenie wytrzymuje bez kalibracji 6 miesięcy lub do 500 pomiarów! Po tym czasie zalecamy jego kalibrację, aby wyniki pozostały maksymalnie dokładne. Kalibrację alkomatu można zamówić tutaj. Jeśli kalibracja nie zostanie przeprowadzona, alkomat nadal będzie działał i zachowa dokładność wystarczającą do normalnego użytkowania, porównywalną z innymi powszechnie sprzedawanymi na rynku urządzeniami, których nie można ponownie kalibrować.
| Zasilanie i bateria | |
| Baterii | Bateria AAA |
|---|---|
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Czujnik | Elektrochemiczne |
| Zakres pomiarowy min. | 0 ‰ |
| Zakres pomiarowy max. | 4 ‰ |
| Wymienne ustniki | Tak |
| Jednostki miary | na promil(‰) |
| Możliwość kalibracji | Tak |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 111 mm |
| Szerokość wymiaru | 35 mm |
| Głębokość wymiaru | 24 mm |
| Ciężar | 54 g |
Witam,
Jeszcze raz dziękujemy za zakup w Sunnysoft. Będziemy zadowoleni, jeśli odwiedzisz nas następnym razem i jeśli polecisz usługi Sunnysoft swoim znajomym.
|
DRK-208 |