| Dostawa na adres | 19,99 zł | 08.04. u Państwa |
Profesjonalny alkomat z prostą obsługą, dokładnością do 0,05 ‰ i żywotnością baterii do 1500 pomiarów
Najwyższej klasy profesjonalny alkomat BACtrack S80 jest
idealny nie tylko dla organów ścigania czy pracowników służby zdrowia, ale
także dla każdego, kto wymaga najbardziej wiarygodnych wyników
pomiarów.
Tester jest wyposażony w technologię czujników Xtend®
o zwiększonej dokładności liniowej oraz jeden przycisk zapewniający
szybkie i dokładne wyniki pomiarów. Po prostu naciśnij przycisk
zasilania i zacznij testowanie w ciągu kilku sekund.
Właściwości:
Specyfikacja:
Alkomat jest skalibrowany fabrycznie!
Urządzenie wytrzymuje bez kalibracji rok lub do
500 pomiarów! Następnie zalecamy jego kalibrację, aby
wyniki pozostały maksymalnie dokładne.
Kalibrację alkomatu można zamówić tutaj.
Jeśli nie przeprowadzisz kalibracji, alkomat nadal będzie działał i będzie
posiadał wystarczającą do normalnego użytkowania dokładność,
porównywalną z innymi popularnymi urządzeniami bez możliwości ponownej
kalibracji sprzedawanymi na rynku.
| Zasilanie i bateria | |
| Baterii | Baterie AA |
|---|---|
| Komunikacja | |
| Nawiązywanie połączenia z telefonem | To niemożliwe |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Czujnik | Elektrochemiczne |
| Zakres pomiarowy min. | 0 ‰ |
| Zakres pomiarowy max. | 5 ‰ |
| Wymienne ustniki | Tak |
| Jednostki miary | BAC |
| Funkcje testera alkoholu | podświetlany wyświetlacz |
| Możliwość kalibracji | Tak |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 122 mm |
| Szerokość wymiaru | 58 mm |
| Głębokość wymiaru | 22 mm |
| Ciężar | 136 g |
zakupiłem u was ten alkomat, kalibrowałem go u was, ale dopiero teraz dowiedziałem się, że pokazuje mi w Bac. jak przełączyć go na promile proszę?
Dziękuję za info.
Kubin
patrz strona 10. https://www.sunnysoft.cz/download/cz-navod-pbc-014.pdf