| System operacyjny | |
| System operacyjny | A 2.x |
|---|---|
| Ekran | |
| Przekątna wyświetlacza | 3 " |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 480x320 HVGA |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Pamięć | |
| Pamięć główna | 0,25 GB |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Zasilanie i bateria | |
| Łącznik systemowy | microUSB |
| Pojemność baterii | 1200 mAh |
| Komunikacja | |
| Obsługuje dwie karty SIM | Nie |
| NFC | Nie |
| Gniazdo audio 3,5 mm | Tak |
| GPS do nawigacji | Tak |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Większa trwałość telefonu | Nie |
| Klawiatura z przyciskami | Nie |
| Podwozie | plastyczny |
| Kolor | biały |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 99 mm |
| Szerokość wymiaru | 54 mm |
| Głębokość wymiaru | 15 mm |
| Ciężar | 104 g |
| 15 | Bestsellery |
| 0 | Oryginał |
| 2 | Przyrządy pomiarowe |
| 22 | Posiadacze |
| 11 | Ładowarki |
| 8 | Powerbanki |
| 17 | Reduktor kabli |
| 2 | Zestaw głośnomówiący |
| 1 | Zestaw głośnomówiący i słuchawki |
| 5 | Rękawiczki Keyboard Styluses |