| System operacyjny | |
| System operacyjny | bez systemu operacyjnego |
|---|---|
| Ekran | |
| Przekątna wyświetlacza | 6 " |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 4 GB |
| Zasilanie i bateria | |
| Łącznik systemowy | microUSB |
| Komunikacja | |
| Obsługuje dwie karty SIM | Nie |
| Wi-Fi ma | Tak |
| NFC | Nie |
| Opcja kupna | Nie |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Podwozie | plastyczny |
| Kolor | szary |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 120 mm |
| Szerokość wymiaru | 120 mm |
| Głębokość wymiaru | 10,1 mm |
| Ciężar | 213 g |