| Dostawa na adres | 19,99 zł | 08.04. u Państwa |
Kompaktowy miernik wilgotności, odpowiedni do drewna opałowego i stolarskiego, muru, betonu, gipsu itp., czytelny wyświetlacz HD, pomiar °C, zasilanie 2 szt. baterii AAA.
Wilgotnościomierz z kolcami do pomiaru wilgotności drewna, muru
i betonu z czytelnym wyświetlaczem HD.
Ten ręczny miernik wilgotności jest świetnym narzędziem
nie tylko do remontów i budowy mieszkań czy domów, ale
skorzystają z niego również stolarze i w ogóle
wszyscy, którzy pracują z drewnem.
Co nie mniej ważne, wykorzystasz go np. w
gospodarstwie domowym lub na działce, jeśli będziesz palić
drewnem opałowym w piecu lub kominku. Dzięki temu urządzeniu
możesz zmierzyć wilgotność opałowego drewna
twardego i miękkiego i tym samym zapobiec
ewentualnym problemom wynikającym z ogrzewania wilgotnym
drewnem.
Będzie on z pewnością nieocenionym pomocnikiem podczas
grillowania i wędzenia.
Za pomocą urządzenia można zmierzyć wilgotność w drewnie
miękkim i twardym, betonie, gipsie
oraz różnych murach. Wystarczy tylko włączyć urządzenie
i zgodnie z instrukcją za pomocą przycisków MODE i SET ustawić na
wyświetlaczu materiał, w którym będzie mierzona wilgotność. Następnie
wystarczy przyłożyć kolce do mierzonego materiału. Zmierzona wartość
zostanie wyświetlona na jasnym i czytelnym wyświetlaczu.
Właściwości:
Specyfikacja techniczna:
| Typ akcesoriów | |
| Typ urządzenia | Miernik wilgotności drewna, Miernik wilgotności materiału |
|---|---|
| Metoda pomiaru | Wskazówki dotyczące pomiaru |
| Zasilanie i bateria | |
| Karmić | Akumulatory eksploatacyjne |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Aplikacja mobilna | Nie |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 147 mm |
| Szerokość wymiaru | 42 mm |
| Głębokość wymiaru | 25 mm |
| Inne | |
| Inne cechy i funkcje | Automatyczne wyłączanie w przypadku braku aktywności |
Jak na razie jestem zadowolony. Mam dwa dni, nie mogę obiektywnie ocenić.
Dziękujemy za pozytywną recenzję i zakup! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z towaru. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zamówienia.
czy przyrząd wskazuje wilgotność drewna lub wilgotność energii = zawartość wody?
Jeszcze jedno pytanie, na kocu znajdują się punkty kontrolne do weryfikacji ustawień. W przypadku niezgodnej wartości, jak jest kalibrowany?
według dostawcy wilgotności drewna. Po ponownym uruchomieniu nastąpi automatyczna kalibracja.
Pozdrawiam
www.SUNNYSOFT.cz