| Dokładny pomiar do 1200 m |
| Tryb golfowy z kompensacją |
| Siedem trybów na każdą sytuację |
| Wytrzymały, lekki, zawsze gotowy |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 08.04. u Państwa |
bardzo wysokiej jakości i precyzyjny dalmierz, zasięg 1200 metrów, monokular z powiększeniem 6×, dokładność pomiaru ± 0,5 m, ręczne ustawianie ostrości optyki, 7 trybów pomiaru, odpowiedni do golfa
Laserowy dalmierz z celownikiem optycznym i zasięgiem pomiaru do
1200 metrów.
Wysokiej klasy dalmierz o zasięgu pomiaru do 1200 metrów
z wysokiej jakości celownikiem optycznym, który posiada
6-krotne powiększenie, jest odpowiedni nie tylko do pomiaru
większych odległości, ale sprawdza się również w golfie
i myślistwie.
Dalmierz Mestek GR20 mierzy nie tylko
odległość obiektów od Twojego stanowiska, ale potrafi
znacznie więcej. Podczas pomiaru może również zmierzyć
kąt nachylenia do obiektu oraz jego
prędkość. Ponadto urządzenie posiada specjalny tryb dla
golfistów. Przełączanie trybów odbywa się poprzez
naciśnięcie przycisku. Ten model dalmierza posiada łącznie
7 profesjonalnych trybów pomiaru odległości:
Dalmierz wykonany jest z wytrzymałego materiału. Jest
lekki i łatwy do przenoszenia. W zestawie znajduje się
etui, ale dzięki kompaktowym wymiarom dalmierz mieści się w kieszeni. Urządzenie przeznaczone jest do użytku na
zewnątrz. Dzięki swojej konstrukcji jest odporne na
kurz i wodoodporne. Jedyne, o co musisz dbać, to
soczewki optyczne oraz ładowanie akumulatora.
Z pewnością docenisz również silny magnes z boku
urządzenia, ułatwiający przymocowanie do metalowych konstrukcji. Ten magnes
docenią zwłaszcza golfiści, którzy mogą łatwo odłożyć
dalmierz na metalową ramę np. wózka golfowego podczas drogi
do kolejnego dołka.
Dalmierz posiada zintegrowany akumulator. Ładuje się go za
pomocą kabla USB-C, który znajduje się w zestawie.
Ładowarka sieciowa nie jest dołączona do zestawu, ale w podróży do
ładowania dalmierza można wykorzystać powerbank.
Właściwości:
Parametry techniczne:
| Typ akcesoriów | |
| Typ urządzenia | Pomiar odległości |
|---|---|
| Metoda pomiaru | Laser |
| Zasilanie i bateria | |
| Karmić | Zintegrowane ładowanie |
| Rodzaj ładowania | USB-C |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Aplikacja mobilna | Nie |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 70 mm |
| Szerokość wymiaru | 96 mm |
| Głębokość wymiaru | 35 mm |
| Inne | |
| Inne cechy i funkcje | Wbudowany monokular |
mogę zapytać jaka jest główna różnica między tymi dwoma modelami? Oprócz ceny.
Nie znalazłem większej różnicy w opisach. Wypróbowałbym je do golfa.
Dziękuję.
różnica jest w cenie i zakresie:
https://www.sunnysoft.cz/porovnani?i%5B4253017%5D=1&i%5B4254866%5D=1
Regards
www.SUNNYSOFT.cz